Metodes

Neirografika

Neirografika ir radoša metode, kas palīdz izprast savu problēmu un rast tās risinājumu zīmējot, pēc īpaša algoritma. Šo metodi 2014. gadā izstrādāja psihologs un koučs Pāvels Piskarevs. Pēc autora idejas, zīmējot noteiktas līnijas un figūras, cilvēks labāk izprot savas neapzinātās domas, sajūtas, idejas un pamazām nonāk pie problēmas risinājuma. Dažkārt neirografiku sauc par sarunu ar savu zemapziņu tikai šajā sarunā netiek izmantoti vārdi, bet līnijas un formas.

Neirografika

Koučinga sessija

Koučings ir metode, kurā persona, ko sauc par “kouču”, palīdz klientam sasniegt kādu dzīves vai profesionālo mērķi. Kļūt par uzticamu vecāku savam bērnam ir ļoti apzināta pieaugušā cilvēka izvēle. Bērniem ir visi nepieciešami resursi, lai augtu un attīstītos, savukārt nodrošināt atbalstošo vidi un atklāt bērna potenciālu var tikai bez nosacījumiem mīlošs un apzināts vecāks. Koučings palīdz šo apzinātību celt.

Koučinga sessija

Simbolons

Simbolons ir astropsiholoģiskas kārtis un tās kalpo kā lielisks instruments dažādu dzīves situāciju izskaidrošanai un atbilžu noskaidrošanai. Tās ir izmantojamas arī kā papildus līdzeklis astroloģijas un psiholoģijas konsultāciju laikā. 

Simbolons

Reiki

Reiki ir viena no senākajām japāņu dziedniecības sistēmām. Vārds Reiki patiesībā ir divu japāņu vārdu apvienojums: REI – gars, universāls, bet KI – dzīvības enerģija, spēks. Tādējādi Reiki ir Universāls dzīvības spēks, garīgā enerģija. Šī metode dziedināšanai izmanto plaukstus. Uzreiz rodas jautājums – kādēļ tieši plauksti ir tik nozīmīgs un spēcīgs instruments dziedināšanā? Tas ir izskaidrojams, ar to, ka cilvēka plaukstā ir visvairāk enerģētisko meridiānu, no kuriem, svarīgākie divpadsmit atrodas pirkstu galos. Turklāt plaukstā atrodas šo meridiānu centrālie punkti, kas spēj izstarot un uzņemt enerģiju. Šie punkti ir savienoti kā viens veselums, līdz ar to veido spēcīgu enerģijas lauku, ko izstaro mūsu plauksta.

Reiki

Meditācijas

Dziļā nozīmē meditācija ir budisma garīgās mācības instruments, kas palīdz attīrīt prātu un iemācīties to kontrolēt. Tas ļauj sasniegt iekšēju prāta un ķermeņa miera stāvokli ar pilnu apziņu un uzmanību. Ir dažādas meditācijas prakses. Dažas no tām ir vērstas uz relaksāciju un pašreizējā esības brīža novērošanu bez vērtējuma. Atsevišķās meditācijas praksēs tiek izvēlēts konkrēts objekts domu un sajūtu veidā, un to bieži apvieno ar vizualizāciju. Šādu meditāciju mērķis ir kontrolēt ne tikai apziņu, bet arī mūsu iekšējo enerģiju.

Meditācijas

Astroloģija

Katrs cilvēks ir unikāls, katram no mums ir savs liktenis un uzdevumi, ar ko sastopamies dzīves laikā. Cilvēks, kurš savu dzīvi mēra ar astroloģiskajām zināšanām, pirmkārt, izprot sevi, var izskaidrot notiekošo, paredzēt notikumu sekas un tādējādi uzlabot savu rīcību. Mēs bieži dzirdam: kāpēc man tas viss ir jāzina? Vai tiešām ir tik slikti zināt, kas ar Tevi var notikt un kas Tavā dzīvē nenotiks nekad? Kāpēc gan šīs zināšanas neuztvert kā palīdzību dzīves pozīciju un prioritāšu noteikšanā? Vai labāk ir visu mūžu tiekties pēc nerealizējama sapņa, kuru nekad nav lemts notvert, un tikai pēc daudziem zaudētiem gadiem saprast, ka visa dzīve bijusi ilūzija? Varbūt tomēr labāk ir zināt savas patiesās spējas jau tagad un, izmantojot tās vislabākajā veidā, maksimāli izmantot Dieva Kunga doto potenciālu? Ikviens no mums mūža beigās vēlas atskatīties uz savu dzīvi kā pilnvērtīgi nodzīvotu un piepildītu ar visu, ko esam bijuši spējīgi paveikt.

Astroloģija

Minerāli

Kopš seniem laikiem akmens vienmēr ir bijis cilvēka dzīvē. Neatkarīgi no tā, vai tas ir instruments, celtniecības materiāls vai rotaslieta.

Ticība akmeņu burvībai ir izraisījusi to plašu izmantošanu folklorā. Pasakās un leģendās burvjiem un zintniekiem gandrīz vienmēr ir burvju akmeņi, ar kuriem viņi veic savus brīnumus. Galu galā akmeņos ir spēks, kas izriet no dziļas saiknes ar zemi.

Pareizi izvēlēts akmens, tā īpašniekam patiešām rada pozitīvas emocijas. Tāpat nevajadzētu aizmirst, ka minerāls, kas atbilst horoskopa zīmei vai vismaz primārajam elementam, kuram šī zīme pieder, īpašniekam dod maksimālu labumu. Izvēloties akmeni, jāņem vērā dzimums, vecums, dzimšanas datums un personīgās vēlmes.

Minerāli

Auras Diagnostika

Vai esi kādreiz aizdomājies, kāda ir Tava aura? Varbūt esi vēlējies to ieraudzīt?

Tagad tas ir kļuvis iespējams – auras fotogrāfijā var redzēt to, ko ar neapbruņotu aci līdz šim saskatīt spējuši tikai ar šādu spēju apdāvināti cilvēki. Auras fotogrāfijā Tu ieraudzīsi ap Tevi virmojošo enerģiju krāsas, bet speciālists diagnosticēs un Tev izskaidros Tavu emocionālo stāvokli, čakras un biolauku.

Auras Diagnostika

Aura-Soma

Visapkārt mums ir krāsas. Vislielākā krāsu palete ir vērojama dabā. Cilvēka attieksmi pret dzīvi pauž krāsa – tā raisa atmiņas, rada asociācijas, ietekmē mūsu jūtas. Aura-Soma ir krāsu terapijas sistēma, kas atdzīvina izpratni par jēdzienu “gādīgums”. Visām mūsu dzīves jomām nepieciešama uzmanība un gādīgums. Cilvēka dabā ir padarīt savu dzīvi ērtāku un laimīgāku, un veids, kā mēs paužam rūpes par sevi un to, kas mums svarīgs, nosaka mūsu dzīves kvalitāti.

Aura-Soma

Grozs0
Grozs ir tukšs!
Atpakaļ uz mājaslapu
0