Neirografika

Neirografika ir radoša metode, kas palīdz izprast savu problēmu un rast tās risinājumu zīmējot, pēc īpaša algoritma. Šo metodi 2014. gadā izstrādāja psihologs un koučs Pāvels Piskarevs. Pēc autora idejas, zīmējot noteiktas līnijas un figūras, cilvēks labāk izprot savas neapzinātās domas, sajūtas, idejas un pamazām nonāk pie problēmas risinājuma. Dažkārt neirografiku sauc par sarunu ar savu zemapziņu tikai šajā sarunā netiek izmantoti vārdi, bet līnijas un formas.

Termins “neirografika” sastāv no diviem vārdiem: NEIRO – no grieķu valodas – neironu “nervs” vai saistīts ar nervu sistēmu un smadzenēm un GRAFO – grafika, jeb tā daļa, kas attiecas uz zīmēšanu.

Neirografika ir efektīva metode darbam ar zemapziņu, izmantojot psiholoģijas, mākslas terapijas, koučinga, neiroplastiskuma un neirofizioloģijas principus.

Kādās situācijās šī metode ir piemērota?

Faktiski šai metodei nav nekādu ierobežojumu, taču der atcerēties, ka viens zīmējums negarantē visu problēmu atrisinājumu – ne ienākumu pieaugumu, ne dzīvokļa iegādi. Jo sarežģītāks klienta pieprasījums un jo dziļāk iesakņojies uzvedības modelis, jo vairāk laika var būt nepieciešams mērķa sasniegšanai.

Neirografika kā viens no neirozinātnes instrumentiem palīdzēs:

 • pārdzīvot jūtas, atlaist dusmas, bailes, trauksmes stāvokļus, pārveidot tos pozitīvās emocijās;
 • novērst iekšējos konfliktus, kas provocē psihosomatisku slimību attīstību;
 • attīstīt nestandarta pieeju problēmu risināšanai profesionālajā un finanšu jomā, karjeras un biznesa jomā;
 • veidot attiecības ar ģimeni, kolēģiem un draugiem;
 • mainīt attieksmi pret situāciju, cilvēkiem un dzīvi, saglabāt šo attieksmi neatkarīgi no ārējās pasaules svārstībām.

Atbrīvoties no stresa, izprast sevi, atrast risinājumu jebkurai problēmai ar zīmējuma palīdzību – vai tas ir iespējams? Kopā ar mums Tu uzzināsi, kas patiesībā slēpjas aiz modernā termina “neirografika”.

Piesakies konsultācijai

  Grozs0
  Grozs ir tukšs!
  Atpakaļ uz mājaslapu
  0