Konsultācijas

Pozitīvas audzināšanas koučings vecākiem

Audzināšana ir process, kas satrauc daudzus cilvēkus. Katrs vecāks vēlētos redzēt savu bērnu ne tikai veselu, bet arī laimīgu un harmoniski attīstītu, tajā pašā laikā veidojot veselīgas, uzticēšanās un cieņas pilnas attiecības starp vecākiem un bērniem.

Pozitīvas audzināšanas koučings vecākiem

Koučings sievietēm

Sievišķība, vieglums, jūtīgums, iekšējais spēks, intuitivitāte… Šo sarakstu par sievieti var turpināt vēl un vēl. Sieviete, meita, sieva, mamma, profesionāle – arī lomas, ko sieviete īsteno savas dzīves laikā, ir vairākas. Kā visu paspēt, saglabājot kontaktu ar savu iekšējo sievieti, nenocietināties dažādu grūtību rezultātā un palikt uzticīgai savām īstajām vēlmēm, atklājot savu potenciālu katrā no lomām?

Koučings sievietēm

Pēcdzemdību atbalsts: sinhronizācija ar bērnu, bērna Tēvu, ar sevi kā mammu

Pēc mazuļa piedzimšanas vecākiem sākas jauna dzīve, un tas notiek neatkarīgi no tā, vai pasaulē nākusi pirmā, trešā vai piektā atvase. Tās ir jaunas rūpes, pienākumi un negaidītas situācijas, kas var prasīt lielus resursus no vecākiem – īpaši no mammas. Lai spēki kādā brīdī neizsīktu, vecākiem ir jāparūpējas par sevi un vienam par otru.
Ir arī gadījumi, ka mamma un/vai tētis nejūt saikni ar savu bērnu. Tas jo vairāk apgrūtina vecāku emocionālo stāvokli un ietekmē arī vecāku savstarpējās attiecības.
Ja mamma audzina bērnu viena pati, viņai jāvelta vēl vairāk uzmanības savu resursu atjaunošanai.
Mūsu enerģētiskas prakses sniedz emocionālu atbalstu mammām un tētiem, lai mazuļa ienākšana nestu prieku un laimi.

Pirmā konsultācija

€60

Pēcdzemdību atbalsts: sinhronizācija ar bērnu, bērna Tēvu, ar sevi kā mammu

Enerģētiskais atbalsts grūtniecei gaidību laikā. No pirmā trimestra līdz dzemdībām

Pasaulē ir daudz brīnumu un viens no tiem ir dāvāts tikai sievietei – laist pasaulē jaunu dzīvību. No maģiskā viedokļa raugoties, grūtniecība ir Dvēseles, kas gatavojas ienākt pasaulē, gaidīšanas periods. Sieviete ir šīs Dvēseles vedējs.
Bērna piedzimšanas plānošana jāsāk ar izpratni par sevi un saviem motīviem. Kāpēc mēs vēlamies radīt jaunu cilvēku šajā pasaulē? Vai esam gatavi uzņemties atbildību par viņa attīstību? Ko mēs kā vecāki viņam vēlamies un spēsim dot? Vai mums ir pietiekams apziņas līmenis, lai radītu garīgi veselu pēcnācēju?

Pirmā konsultācija

€60

Enerģētiskais atbalsts grūtniecei gaidību laikā. No pirmā trimestra līdz dzemdībām

Pāru attiecības pēc bērniņa piedzimšanas

Bērna piedzimšana ir ne tikai fizioloģisks process, bet arī notikums, kas saistīts ar sarežģītiem enerģijas procesiem.
Bieži vien līdz ar bērna ienākšanu ģimenē mainās arī attiecības starp sievieti un vīrieti. Mūsu enerģētiskās prakses palīdzēs pārim harmoniskāk pieņemt jaunās lomas savā dzīvē.

Pāru attiecības pēc bērniņa piedzimšanas

Ceļš pie bērniņa

Ir pāri, kuri ļoti vēlas bērnus, bet, lai kā viņi mēģinātu, viņiem nesanāk tikt pie bērniņa. Ja vien tā nav fizioloģiska vai ar veselības stāvokli saistīta problēma, visbiežākais neauglības cēlonis ir dažādi konflikti pāra attiecībās vai citas traumas, ko kāds no parteriem ir piedzīvojis (iespējams pat neapzināti) un veidojas bloks, kas neļauj ieņemt bērniņu. Lai šo bloku konstatētu nepieciešams veikt enerģētisko diagnostiku, kam seko netraucētas enerģētiskās plūsmas atjaunošana, kas savukārt palīdz pārim tikt pie bērniņa.

Pirmā konsultācija

€100

Ceļš pie bērniņa

Sevis atklāšana attiecībās

Lai izveidotu harmoniskas attiecības, vispirms jāsaprot, ka vīriešu un sieviešu enerģija ir ļoti atšķirīga. Pastāv uzskats, ka, jo ilgāk cilvēki ir kopā, jo līdzīgāki viņi kļūst. Tā ir taisnība!

Pirmā konsultācija

€80

Sevis atklāšana attiecībās

Grozs0
Grozs ir tukšs!
Atpakaļ uz mājaslapu
0