Pēcdzemdību atbalsts: sinhronizācija ar bērnu, bērna Tēvu, ar sevi kā mammu

Izmantotās metodes

Pirmā konsultācija

€60

Konsultācijas ilgums

60 min

Konsultācijas apraksts

Pēc mazuļa piedzimšanas vecākiem sākas jauna dzīve, un tas notiek neatkarīgi no tā, vai pasaulē nākusi pirmā, trešā vai piektā atvase. Tās ir jaunas rūpes, pienākumi un negaidītas situācijas, kas var prasīt lielus resursus no vecākiem – īpaši no mammas. Lai spēki kādā brīdī neizsīktu, vecākiem ir jāparūpējas par sevi un vienam par otru.

Dzemdības prasa lielus resursu – gan emocionālus, gan fiziskus, un šie resursi ir jāatjauno. Tas var būt grūti, jo pēc dzemdībām mammai nav praktiski nekādu iespēju atpūsties. Mazuļa laime un labklājība ir tieši atkarīga no tā, cik mammai un tētim ir vai nav spēka par viņu rūpēties. Līdz ar to vecāku resursu tērēšana turpināsies, un īpaši jādomā, kad, kur un ar kādu palīdzību varat atjaunot savu enerģiju. Mamma ir īpaši grūtā situācijā, jo pēc dzemdībām hormoni zināmā mērā ietekmē emocionālo noskaņojumu.

Ir arī gadījumi, ka mamma un/vai tētis nejūt saikni ar savu bērnu. Tas jo vairāk apgrūtina vecāku emocionālo stāvokli un ietekmē arī vecāku savstarpējās attiecības.

Ja mamma audzina bērnu viena pati, viņai jāvelta vēl vairāk uzmanības savu resursu atjaunošanai.

Mūsu enerģētiskas prakses sniedz emocionālu atbalstu mammām un tētiem, lai mazuļa ienākšana nestu prieku un laimi.

Piesakies konsultācijai

    Grozs0
    Grozs ir tukšs!
    Atpakaļ uz mājaslapu
    0