Reiki

Mums katram jau no dzimšanas piemīt dziedināšanas spējas – tā nav tikai izredzēto privilēģija. Ikviens no mums spēj dziedināt sevi un citus. Pamēģini atcerēties savu bērnību – tad, kad dabiskos instinktus vēl nebijām nomākuši un tie izpaudās visspēcīgāk, mēs pašsaprotami un automātiski dažādās situācijās rīkojāmies tā kā mūs vadīja pašārstēšanās impulss. Piemēram, pakrītot pielikām rokas pie sāpīgās vietas vai paberzējām to, tādējādi samazinot sāpes – šī ir vienkāršākā no situācijām, bet domu atspoguļo precīzi. Mūsu ķermenis sūta dziedinošās enerģijas impulsus ievainotajai vietai, turklāt, ja cilvēks tajā brīdī spēj atslābināties un patur roku ilgāk, var sajust diezgan spēcīgu efektu.

Reiki ir viena no senākajām japāņu dziedniecības sistēmām, kuras pamatā ir tieši šāda dziedināšana kā aprakstīts iepriekš. Vārds Reiki patiesībā ir divu japāņu vārdu apvienojums: REI – gars, universāls, bet KI – dzīvības enerģija, spēks. Tādējādi Reiki ir Universāls dzīvības spēks, garīgā enerģija. Lūk, ar ko mēs dziedinām, uzliekot rokas. Uzreiz rodas jautājums – kādēļ tieši rokas ir tik nozīmīgs un spēcīgs instruments dziedināšanā? Tas ir izskaidrojams, ar to, ka cilvēka plaukstā ir visvairāk enerģētisko meridiānu, no kuriem, svarīgākie divpadsmit atrodas pirkstu galos. Turklāt plaukstā atrodas šo meridiānu centrālie punkti, kas spēj izstarot un uzņemt enerģiju. Šie punkti ir savienoti kā viens veselums, līdz ar to veido spēcīgu enerģijas lauku, ko izstaro mūsu plauksta.

Reiki seansu pamatā ir 8 bāzes pozīcijas, kuras tiek izpildītas konkrētā secībā, bet, praktizējot Reiki, tās var papildināt ar sev vēlamajām. Reiki seansi notiek klusumā vai relaksējošas mūzikas pavadījumā. Notiek arī tā sauktie mentālie seansi, kad Reiki iedarbojas uz cilvēka emocionālo stāvokli, atkarībām un kaitīgajiem ieradumiem.

Reiki seansu laikā nenotiek nekāds cits fizisks kontakts, kā vien roku uzlikšana uz ķermeņa konkrētā vietā. Netiek arī nodota vai saņemta enerģija no cilvēka. No tās vietas, kur Reiki praktiķis pieliks rokas, Reiki enerģija pati atradīs savu ceļu uz vietu, kur tā cilvēkam visvairāk vajadzīga.

Pēc Reiki seansiem cilvēkiem samazinās sāpes, tiek izārstētas hroniskas slimības, notiek enerģētisko centru sakārtošana. Regulāri apmeklējot Reiki seansus, iespējas labāk izprast sevi, savu iekšējo pasauli, iegūt mieru un labsajūtu.

Reiki nav vienīgā dziedinošā sistēma, kurā tiek izmantotas rokas, taču atšķirībā no citām sistēmām, Reiki caur iniciācijām ir iespējams nodot jebkuram cilvēkam, neatkarīgi no viņa personīgajām spējām, zināšanām, talantiem. Otra būtiska atšķirība ir tā, ka seansu laikā netiek izmantota sava enerģija, nenotiek savstarpēja enerģiju apmaiņa, netiek pārņemtas cilvēka/pacienta problēmas, slimības. Tas, savukārt, rada drošības sajūtu šīs metodes izmantošanā.

Reiki ir dziedniecības sistēma, kura iedarbojas gan uz fizisko gan psiholoģisko, emocionālo un mentālo līmeni.

Piesakies konsultācijai

    Grozs0
    Grozs ir tukšs!
    Atpakaļ uz mājaslapu
    0