Astroloģija

Katrs cilvēks ir unikāls, katram no mums ir savs liktenis un uzdevumi, ar ko sastopamies dzīves laikā. Cilvēks, kurš savu dzīvi mēra ar astroloģiskajām zināšanām, pirmkārt, izprot sevi, var izskaidrot notiekošo, paredzēt notikumu sekas un tādējādi uzlabot savu rīcību. Mēs bieži dzirdam: kāpēc man tas viss ir jāzina? Vai tiešām ir tik slikti zināt, kas ar Tevi var notikt un kas Tavā dzīvē nenotiks nekad? Kāpēc gan šīs zināšanas neuztvert kā palīdzību dzīves pozīciju un prioritāšu noteikšanā? Vai labāk ir visu mūžu tiekties pēc nerealizējama sapņa, kuru nekad nav lemts notvert, un tikai pēc daudziem zaudētiem gadiem saprast, ka visa dzīve bijusi ilūzija? Varbūt tomēr labāk ir zināt savas patiesās spējas jau tagad un, izmantojot tās vislabākajā veidā, maksimāli izmantot Dieva Kunga doto potenciālu? Ikviens no mums mūža beigās vēlas atskatīties uz savu dzīvi kā pilnvērtīgi nodzīvotu un piepildītu ar visu, ko esam bijuši spējīgi paveikt.

Cilvēki, kas nepārzina kosmiskos likumus, nesaskata iemeslus, kas ir pamatā noteiktiem notikumiem viņu dzīvē, un uzskata, ka iemesls ir laimīgs vai nelaimīgs liktenis, kā tajā teicienā: “no likteņa neizbēgsi.” Kurš tad pārvalda cilvēka dzīvi, kurš vienus apveltījis ar prieku, bet citus ar ciešanām? Kāpēc vieni cilvēki ir kā laimes krekliņā dzimuši, bet citu dzīvēs neveiksme seko neveiksmei? Cilvēka individualitāte veidojas gadsimtu gaitā, viņa tieksmes un spējas ir iepriekšējo iemiesojumu uzkrāšanās rezultāts, un katra jauna dzīve tiek dota, lai viņš sevi pilnveidotu.

Šobrīd ir daudz astroloģisko skolu un virzienu, katram no tiem ir sava specifika.

Patiesa astroloģijas izpratne neatņem cilvēkam brīvu gribu izvēlēties, tā nebūt nenoniecina cilvēka dievišķo dabu. Astroloģija ir kā skolotājs un palīgs. Tā ir kā ceļa zīme krustcelēs, ar norādēm par katru izvēli un sagaidāmajiem notikumiem katrā no tām. Kuru ceļu izvēlēsies cilvēks – tā ir katra paša brīva izvēle. Astrologa pienākums ir pastāstīt par iespējamiem dzīves scenārijiem un sekām, kuras rodas konkrētajos dzīves modeļos. Svarīgi atcerēties, ka, izmantojot astroloģiskās metodes, tiek izstrādātas prognozes, bet ne pareģojumi. Starp šiem jēdzieniem ir ļoti būtiska atšķirība.

Tajā pašā laikā astroloģijā balstītas dzīves izvēles nebūt nenozīmē bezpalīdzīgu pakļaušanos dzīves plūdumam, gaidot, kad piepildīsies visas prognozes. Dzīvē ir kāpumi un kritumi, notikumiem bagāti un pavisam tukši gadi. Šie it kā tukšie laika posmi, kas var būt ļoti ilgi, ir pareizi jāaizpilda, nepārmetot sev un saprotot, ka viss, ko darīsi šajā posmā ir investīcija nākotnei. Zinot, kad Tavā dzīvē paredzēts pašrealizācijas augstākais punkts, ir iespējams tam vislabāk sagatavoties, lai tad, kad tas pienāk, Tev jau būtu visas nepieciešamās zināšanas un prasmes. To var salīdzināt, piemēram, ar uzstāšanos atbildīgā pasākumā, pirms kura ir dots zināms laiks, lai sagatavotos, un no tā, kā šo laiku būsi izmantojis, būs atkarīgi gan Tavi panākumi, gan nākotne.

Konsultācija pie profesionāla astrologa:

– palīdzēs izprast, kā vislabāk izmantot savas stiprās puses un ko darīt ar vājajām;

– palīdzēs rast atbildes uz jautājumiem: ko vislabāk attīstīt bērnā un uz kuru pusi viņu virzīt;

– uzlabos saprašanos ar apkārtējiem (izprotot notikumus un likumsakarības, paaugstinās pieņemšanas līmenis – vieglāk pieņemt gan pašam sevi, gan citus, līdz ar to paaugstinās iespēja pieņemt pareizus lēmumus);

– norādīs dienas, kad labāk apmeklēt ārstu (diagnostika, procedūras, operācijas) gan Tev pašam, gan Tavas ģimenes locekļiem;

– norādīs dienas, kad vislabāk apmeklēt frizieri un veikt kosmētiskās procedūras un kad no tām izvairīties;

– rekomendēs, kad labāk veikt dažādas aktivitātes darbā – labākās dienas pārrunām ar sadarbības partneriem, līgumu slēgšanai, personāla atlasei, dažādu projektu uzsākšanai u.c.

Konsultācijas ilgums 90-120 minūtes.

Piesakies konsultācijai

    Grozs0
    Grozs ir tukšs!
    Atpakaļ uz mājaslapu
    0