Aura-Soma

Visapkārt mums ir krāsas. Vislielākā krāsu palete ir vērojama dabā. Cilvēka attieksmi pret dzīvi pauž krāsa – tā raisa atmiņas, rada asociācijas, ietekmē mūsu jūtas. Aura-Soma ir krāsu terapijas sistēma, kas atdzīvina izpratni par jēdzienu “gādīgums”. Visām mūsu dzīves jomām nepieciešama uzmanība un gādīgums. Cilvēka dabā ir padarīt savu dzīvi ērtāku un laimīgāku, un veids, kā mēs paužam rūpes par sevi un to, kas mums svarīgs, nosaka mūsu dzīves kvalitāti.

Vārdu salikums Aura-Soma, tulkojumā no grieķu valodas nozīmē: AURA – gaisma, SOMA – ķermenis, un tulkojumā no sanskrita – dzīves enerģija.

Šī metode ir radusies 20. gs. 80-to gadu sākumā, kad slavenā angļu farmaceite un dziedniece Vikija Volla (Vicky Wall) radīja pirmo krāsaino pudelīšu komplektu, kas pilnībā izmainīja viņas dzīvi.

Aura-Soma terapija atjauno mūsu labsajūtu un palīdz izpausties mūsu būtībai, tiem ir kopjoša, caurstrāvojoša, pozitīva iedarbība. Tās ir rūpes ne tikai par fizisko ķermeni, bet arī par smalkajām matērijām mūsos. Apgūstot un uztverot krāsas jaunā veidā, iespējams ieskatīties dziļi sevī, atbalstīt apziņu un iekšējo pasaules uztveri visā dzīves ceļā.

Aura-Soma terapijas instruments ir 122 pudelītes ar divu krāsu sabalansētām eļļām un, protams, atbilstoši kvalificēts profesionālis.

Ja izvēlēsies šo terapijas veidu, tad terapijas gaita īsumā būs šāda: Tu izvēlies pudelītes, kas konkrētajā brīdī Tevi uzrunā visvairāk, un caur to krāsām speciālista vadībā varēsi izskatīt jebkuru dzīves situāciju: attiecības, savu un bērnu potenciālu, mērķus un daudz ko citu.

Krāsu pudelītes – ekvilibriumi – ne tikai sniedz izpratni pašiem par sevi, tie dziedē un balansē auru un visas energosistēmas krāsas, koriģējot kā iekšējās, tā arī ārējās situācijas. Katra krāsa ir objektīva fiziska vibrācija, noteikta viļņa garums, enerģija. Izmantojot savu terapeitisko krāsu kombināciju, Tu sniegsi ārkārtīgi svarīgus impulsus un materiālu katrai sava  organisma šūnai, iedarbinot dabisku balansa procesu.

Aura-Soma konsultācijas laikā ir iespēja izprast Tavu izvēlēto krāsu nozīmi, kas, savukārt ļaus pilnvērtīgāk izprast sevi un pieņemt pareizo lēmumu, lai turpinātu savu attīstību, saprastu savu sūtību vai rastu izeju no kādas sarežģītas situācijas.

Piesakies konsultācijai

    Grozs0
    Grozs ir tukšs!
    Atpakaļ uz mājaslapu
    0