Enerģētiskais atbalsts grūtniecei gaidību laikā. No pirmā trimestra līdz dzemdībām

Izmantotās metodes

Pirmā konsultācija

€60

Konsultācijas ilgums

80 min

Konsultācijas apraksts

Pasaulē ir daudz brīnumu un viens no tiem ir dāvāts tikai sievietei – laist pasaulē jaunu dzīvību. No maģiskā viedokļa raugoties, grūtniecība ir Dvēseles, kas gatavojas ienākt pasaulē, gaidīšanas periods. Sieviete ir šīs Dvēseles vedējs.

Bērna piedzimšanas plānošana jāsāk ar izpratni par sevi un saviem motīviem. Kāpēc mēs vēlamies radīt jaunu cilvēku šajā pasaulē? Vai esam gatavi uzņemties atbildību par viņa attīstību? Ko mēs kā vecāki viņam vēlamies un spēsim dot? Vai mums ir pietiekams apziņas līmenis, lai radītu garīgi veselu pēcnācēju?

Bērna piedzimšana sievietei ir stresa situācija, un stresa apstākļi, kā zināms, no cilvēka ķermeņa prasa lielu daudzumu enerģijas. Katras ciešanas izraisa emociju uzplūdu, un katra emocija ir arī noteikta veida enerģija, ļoti liela un spēcīga. Dzemdību procesu un mātes ciešanas to laikā ietekmē arī sievietes dzīvesveids. Patiešām, pie pareiza dzīvesveida sievietes ķermenī uzkrājas pietiekams daudzums tīras enerģijas, ko pēc tam organisms izmanto bērna piedzimšanai. Tas nozīmē, ka šāda sieviete cietīs daudz mazāk nekā tā, kura piekopj neveselīgu dzīvesveidu un kurai nav šo enerģijas rezervju.

Piesakies konsultācijai

    Grozs0
    Grozs ir tukšs!
    Atpakaļ uz mājaslapu
    0