Simbolons

Simbolons ir astropsiholoģiskas kārtis un tās kalpo kā lielisks instruments dažādu dzīves situāciju izskaidrošanai un atbilžu noskaidrošanai. Tās ir izmantojamas arī kā papildus līdzeklis astroloģijas un psiholoģijas konsultāciju laikā. 

Simbolons ticis izstrādāts ar mērķi palīdzēt mums ieskatīties sevī un izprast savu pasauli. Kā zinām, notikumi mūsu dzīvē atspoguļo mūs pašus – tie ir mūsu vēlmju, domu, rīcības vai bezdarbības rezultāts. Ar šo kāršu un tajos attēloto simbolu/attēlu palīdzību informācija no cilvēka zemapziņas tiek izcelta apziņas līmenī, tādejādi ļaujot labāk izprast sevi, saskatīt cēloņsakarības notiekošajam un vēlamās darbības, lai nokļūtu tur, kur vēlies būt.

Kārtis nesniedz atbildi “jā” vai “nē” formā un šī metode nebūs piemērotākais veids kā meklēt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar veselību. Šo metodi ieteicams izvēlēties, lai izprastu sevi, attiecību jautājumus, analizētu dzimtas un karmiskās programmas.  

Lai saņemtu skaidri saprotamu, izsmeļošu un praktiski pielietojamu atbildi, vēršoties pie Simbolona, vēlams piedomāt par jautājuma formulējumu. Piemēram, jautājumu “kad es satikšu savu sapņu sieviet/vīrieti?” ieteicams pārformulēt uz jautājumu: “kas par iemeslu ir tam, ka mans “sapnis” neīstenojas?” Vai arī jautājumu “vai šī ir pareizā specialitāte, ko man studēt?” pārformulēt uz: “ko es iegūšu, studējot šo specialitāti?” vai “kāda specialitāte būtu man vispiemērotākā?”

Konsultācijas laikā caur Tavu izvēlēto kāršu nozīmi tiek izskaidrota situācija, kas ļaus Tev vairāk izprast sevi, konkrēto situāciju un pieņemt pareizo lēmumu.

Konsultācijas ilgums 60 minūtes.

Piesakies konsultācijai

    Grozs0
    Grozs ir tukšs!
    Atpakaļ uz mājaslapu
    0