Koučinga sessija

Kā noraksturot koučingu vienā vārdā?

 • Paplašināšanās

Nav vienas nemainīgas receptes laimīgai dzīvei. Taču es bezgalīgi ticu, ka katra mamma ir vislabākais eksperts sava bērna audzināšanas jautājumos. Jo visas atbildes, ko meklējam, ir mūsos. Un koučs palīdz pie šīm atbildēm nokļūt.

Kouča un klienta attiecības ir partnerattiecības. Koučs nedod padomus, kā pareizi rīkoties. Arī jebkura cita speciālista padomi nestrādās, kamēr Tev nebūs iekšējās motivācijas uzņemties atbildību par notiekošo Tavā dzīvē, attiecībās ar sevi, vīru un sabiedrību.

Par ko ir koučings?

 • Par atbildību. Tikai es esmu atbildīga par savu dzīvi un situācijām, kurās esmu. Manos spēkos ir visu pavērst tā, kā ES to vēlos.
 • Par apzinātību. Par izpratni, ko es tagad daru tādu, kas noved mani pie izvēlēm un lēmumiem, ko es pieņemu. Kā man izveidot uzticīgas attiecības ar bērnu, lai šī uzticība pārmantotos līdz maniem mazbērniem. Par lēmumiem, kas strādā ilgtermiņā.
 • Par iespējām. Atklāt, ieraudzīt, pieņemt, noticēt. Ieraudzīt sevis labāko versiju. Ieraudzīt savas personības stiprākās izpausmes. Savus resursa avotus.
 • Par rīcību. Konkrēti soļi noteiktā laika periodā. Konkrēti soļi 72 stundu laikā. Kāpēc tas strādā? Jo klients pats pasaka, ko darīt, nevis viņam saka priekšā. Un svarīgi ir sākt kaut ar vismazāko soli, bet pēc iespējas ātrāk.

Visbeidzot, koučings ir par godīgumu un uzticēšanos sev. Jo godīgāka es esmu ar sevi, jo drosmīgāk esmu gatava pieņemt to, kas mani neapmierina, atzīt sev, kur esmu kļūdījusies un ļoti saudzīgi pret sevi doties pie labākas un skaistākas nākotnes.

Koučingā pielietotās metodes atbalsta klientu tādas vides veidošanā, kas viņa prātam ļautu virzīties cauri visām šīm pārmaiņām ar paļāvību un drošības sajūtu. Tas ir ceļojums pie sevis labākas versijas ar patiesu ieinteresētību un mīlestību, un pat ja tas ne vienmēr ir viegls ceļš – tā būs bauda satikt sevi no jauna.

Koučings mammām palīdz saprast, kas notiek ar viņu šeit un tagad, apzināt savus resursu un iedvesmas avotus un noteikt konkrētus soļus, lai palīdzētu sev aizpildīt trūkstošos resursus un turpinātu apzinātu un laimīgu vecākošanu.

Ja esi gatava doties savas apzinātības ceļojumā, piesakies!

Pirmā iepazīšanās konsultācija – bez maksas!

Piesakies konsultācijai

  Grozs0
  Grozs ir tukšs!
  Atpakaļ uz mājaslapu
  0