Auras Diagnostika

Vai esi kādreiz aizdomājies, kāda ir Tava aura? Varbūt esi vēlējies to ieraudzīt?

Tagad tas ir kļuvis iespējams – auras fotogrāfijā var redzēt to, ko ar neapbruņotu aci līdz šim saskatīt spējuši tikai ar šādu spēju apdāvināti cilvēki. Auras fotogrāfijā Tu ieraudzīsi ap Tevi virmojošo enerģiju krāsas, bet speciālists diagnosticēs un Tev izskaidros Tavu emocionālo stāvokli, čakras un biolauku.

Vārdu “aura” mūsdienās ir dzirdējis ikviens, bet tā nozīme ne vienmēr ir līdz galam skaidra. Aura ir gaismas starojums, kurš apņem jebkuru priekšmetu vai cilvēku. Auras diagnostika ir iespēja par sevi uzzināt vairāk.

Veicot auras diagnostiku, svarīgi ņemt vērā auras krāsas, formu, izmēru, spožumu, blīvumu, tumšos laukumus, ja tādi ir. Liela un vienmērīga cilvēka aura liecina par spēcīgu enerģētisko potenciālu cilvēkā, savukārt, maza – par vāju personību, kas vērsta uz sevi. Ja cilvēka aurā ir tumši laukumi, tas nozīmē, ka cilvēkam ir enerģiju disbalanss. Taču tas nenozīmē, ka ir labas vai sliktas auras! Pat tādos gadījumos, kad cilvēka aura liecina par problēmām, vienmēr ir risinājums, kā panākt harmoniju savā ķermenī un aurā.

Auras fotogrāfija palīdzēs:

– labāk izprast savu iekšējo pasauli un personību;

– izzināt, kā ārējie apstākļi ietekmē fizisko, garīgo un enerģētisko stāvokli;

– iemācīties kontrolēt savu psihoemocionālo stāvokli, līdzsvarot sekas, kas radušās dažādu ārējo apstākļu rezultātā, pieņemt visracionālākos lēmumus grūtās situācijās;

– redzēt, kā mainās aura, pielietojot dažādas garīgās prakses (piemēram, joga), minerālus un citus labvēlīgi ietekmējošus līdzekļus un metodes.Konsultācijas ilgums 30 minūtes.

Piesakies konsultācijai

    Grozs0
    Grozs ir tukšs!
    Atpakaļ uz mājaslapu
    0