3 semināru cikls: Iekšējā ģimene. Iekšēja sieviete.

Nodarbība ir noslēgusies!

Nodarbības vieta

Kr. Valdemāra 38, 612, Rīga

Nodarbības ilgums

2 stundas

Nodarbības datums

20/10/2023 18:30

Vietu skaits grupā

10 cilvēki

Izmantotās metodes

Dalības cena

50

Nodarbības apraksts

Iekšējo ģimeni veido iekšējā sieviete, iekšējais vīrietis un iekšējais bērns. Tie atrodami katrā cilvēkā – neatkarīgi no dzimuma katram no mums piemīt vīrišķā enerģija, sievišķā enerģija un bērna enerģija. Šī semināra mērķis ir palīdzēt tā dalībniekiem rast līdzsvaru starp šīm trim enerģijām. Tas ir svarīgi gan vīriešiem, gan sievietēm, ģimenēm ar un bez bērniem. Semināra laikā gūtās zināšanas būs noderīgas cilvēkiem, kuri ir attiecībās un arī tiem, kas šobrīd ir ārpus tām.

Kāpēc līdzsvars cilvēka personībā ir tik būtisks? Jo jebkurš disbalanss rada iekšējās nesaskaņas pašā cilvēkā un līdz ar to arī atspoguļojas attiecībās, kuras viņš veido. Uzsākot semināru ciklu, noteiksim, kura daļa cilvēkā ir vadošā. Varbūt esat ievērojuši cilvēkus, kuriem pēc gadu skaita it kā vajadzētu būt pieaugušajiem, bet pavērojot viņu reakcijas, nākas secināt, ka tās vairāk līdzinās bērna uzvedībai. Iespējams, ka kādā dzīves posmā paši esam saskārušies ar šādu pašizpausmi. Šādā situācijā nepieciešams trenēt pieaugušā uzvedību un rīcību. Nepārprotiet, tas nenozīmē, pilnībā noliegt savu iekšējo bērnu!

Ja iekšējais bērns ir pilnībā nomākts, tad tas visbiezāk rada grūtības ar pašcieņu, radošo izpausmi, sirsnību un prieku. Kad dzīvē nav prieka vai tā ir par maz, vai tas, kas līdz šim varēja iepriecināt, vairs nesagādā prieku, ir laiks uzdot jautājumu: “kur palicis mans iekšējais bērns?” Prieks, aktivitāte, atvērtība, uzticēšanās ir ļoti svarīgas dzīves sastāvdaļas. Uzticieties pasaulei, uzticieties telpai!

Savukārt, vīrieša un sievietes enerģijas izpausmes ir – skaidri un loģiski lēmumi, aktivitāte, spēks, kas raksturo vīrišķo enerģiju, un pretējā pusē ir sievišķā enerģija, kas ir elastīga, intuitīva, jūtīga, maiga. Ne viena, ne otra nav labāka vai sliktāka un ir ļoti vēlams, lai abas šīs daļas katrā no mums būtu līdzsvarā. Kas notiek, ja sievietes ir vīrišķīgākas savā uzvedībā, bet vīrieši – sievišķīgāki? Tas var novest pie tā, ka bērniem ir grūti “sasniegt” šādus vecākus jeb citiem vārdiem sakot – ienākt ģimenē. Sievietes aizspriedumi pret vīrišķajām enerģijām var radīt grūtības ar bērna piedzimšanu, mazulis var aizkavēties ar savu pieteikšanos. Protams, tas nav vienīgais iemesls, bet reizēm tieši tas rada zināmas grūtības.

Mēs katrs noteikti pazīstam kādu sievieti, kura ir vairāk vīrišķīga nekā sievišķīga un kādu vīrieti, kas var šķist emocionālāks un jūtīgāks nekā tradicionāli pieņemts sagaidīt. Ja cilvēks pats ir mierā ar to, tā var dzīvot, tomēr ļoti bieži šāds disbalanss rada grūtības gan pašam cilvēkam, gan veidojot attiecības. Tāpēc esam radījuši šo semināru ciklu, kas ir vērsts uz visu trīs enerģiju līdzsvarošanu, kā priekšnosacījumu harmoniskām attiecībām ar sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

Līdzsvarojot šīs enerģijas ļoti bieži atrisinās arī dažādas problēmsituācijas, kurām iepriekš, varbūt pat ilgstoši, cilvēks nespēja redzēt izeju un rast risinājumu.

Semināru norise:

Seminārs veidots no divām daļām – teorētiskās un praktiskās.

Praktiskajā daļā ar katru dalībnieku individuāli veiksim diagnostiku, lai fiksētu starta pozīciju sievišķās, vīrišķās un iekšējā bērna enerģijas intensitātei. Kad tas būs izdarīts, strādāsim pie enerģiju izlīdzināšanas, aktivizējot gan apziņas, gan bezapziņas stāvokļus.

Praktiskajā daļā izmantosim tādas metodes kā Aura Soma un ēteriskās eļļas līdzsvara veicināšanai.

Katrā seminārā paredzētas arī meditācijas iekšējo enerģiju harmonizēšanai.

Piesakies uz nākamo nodarbību!

Saņem ziņu e-pastā tiklīdz kāda līdzīga nodarbība ir pieejama.

  Līdzīgas nodarbības

  3 semināru cikls: Iekšējā ģimene. Iekšēja sieviete.

  20/10/2023 10:30

  Semināru cikls “Dvēseles alķīmija”

  15/02/2024 18:30

  Seminārs “Minerāli tētim”

  29/09/2023 18:30

  Grozs0
  Grozs ir tukšs!
  Atpakaļ uz mājaslapu
  0