Seminārs “Minerāli mammai”

Nodarbības vieta

Kr. Valdemāra 38, 612, Rīga

Nodarbības ilgums

2 stundas

Nodarbības datums

07/11/2024 11:00

Vietu skaits grupā

10 cilvēki

Izmantotās metodes

Dalības cena

35

Nodarbības apraksts

Minerāli, kas atklāj sievišķo dabu, sievieti kā sievu un kā māti.

Katrā no mums mīt sievišķā un vīrišķā tipa pirmsākumi. Tie ir līdzvērtīgi enerģijas veidi, kas ir nepieciešami mūsu eksistencei, kas dod mums dzīvot gribu un dzīvesprieku.

Sievišķā enerģija ir atbildīga par mijiedarbību ar sevi un apkārtējiem cilvēkiem. Tā nepieciešama, lai spētu apzināties sevi un savu ķermeņi, pieņemt to. Sievišķā enerģija gādā par spēju mīlēt sevi un citus cilvēkus, par spēju veidot harmoniskas attiecības un mijiedarboties ar cilvēkiem.

Vīrišķā enerģija ir cīņas un sasniegumu enerģija savukārt sievišķā enerģija ir miers un bauda. Bieži no sievietēm mēs dzirdam: “es pati” – tā ir vīrišķās enerģijas izpausme, taču ļaut parūpēties par sevi – sievišķās enerģijas būtība. Ja sievietē ir par daudz vīrišķās enerģijas,  sieviete kļūst skarba, kontrolējoša un prasīga. Viņa sāk sacensties ar vīriešiem, mēra savu gribu un spēku. Šajā cīņā uzvarētāju nebūs, pat ne ieguvēju. Sieviete ar izkropļotu vīrišķo enerģiju nomāc, vīrietis viņai blakus zaudē spēkus, kļūst vājš un atkarīgs un pati sieviete sāk nogurt, slimot un ciest no vientulības. Uzliekot visu atbildību uz sevi, viņa kādā brīdī jūtas tukša un nogurusi, saspiesta un auksta. Seksuālā enerģija ir sievietes enerģija, tā ir radošuma un kaislības enerģija, tā iekustina pasauli, liekot tai attīstīties un mainīties. Tāpēc vīrietis tiecas saplūst ar sievieti, vēlas būt piepildīts ar šo enerģiju un realizēt savu potenciālu, radot kaut ko materiālu.

Strādājot ar akmeņiem, atklājas visdažādākās sievietes izpausmes, piemēram, maigums, rūpība, iejūtība, tā var būt pacietība, emocionāls līdzsvars vai iekšējais miers. Minerāli palīdz tikt galā ar bailēm, uztraukumiem.

Semināra laikā uzzināsiet:

  • Ar ko atšķiras sieviešu un vīriešu enerģijas.
  • Kādas ir akmeņu atšķirības, lai atklātu sevi kā sievieti, kā sievu un kā māti.
  • Kāda šobrīd ir Tava vadošā enerģija.
  • Kādas īpašības atklājas, strādājot ar akmeņiem.
  • Kā ilgstošāk sagāgātu minerāla iedarbību?
  • Kur un kāpēc aiziet enerģija?
  • Kā meditatīvi harmonizēt enerģijas.

Līdzīgas nodarbības

Seminārs “Minerāli bērnam”

06/10/2023 10:30

Seminārs “Minerāli bērnam”

06/10/2023 10:30

Seminārs “Minerāli mammai”

22/09/2023 10:30

Grozs0
Grozs ir tukšs!
Atpakaļ uz mājaslapu
0