Praktiskais seminārs “Iekšējais bērns – atrodi spēka avotu sevī”

Nodarbības vieta

Kr. Valdemāra 38, 612, Rīga

Nodarbības ilgums

2 stundas

Nodarbības datums

02/11/2024 11:00

Vietu skaits grupā

10 cilvēki

Izmantotās metodes

Dalības cena

35

Nodarbības apraksts

Katrā no mums dzīvo iekšējais bērns. Daļa no mums, kur rodas enerģija, radošums un dzīvīgums. Tas ir mūsu autentiskais Es. Karls Gustavs Jungs viņu sauca par Dievišķo Bērnu, psihoterapeiti Alise Millere un Donalds Vinikots – par patieso “Es”.

Iekšējais bērns ir mūsu sirds siltums un neskarto sapņu zemju iemītnieks. Taču augšanas procesā, ja vajadzības netiek apmierinātas, iekšējais bērns sāk slēpties psihes neapzinātās daļas dzīlēs. Uzrodas viltus Es un mēģina pārņemt vadības grožus. Viltus Es ir nereāls. Viņu virza vajadzība justies pareizi un vēlme kontrolēt situāciju. Iederēties un būt pieņemtam. Turklāt, saskaroties ar dzīves grūtībām, mēs aizmirstam par savu iekšējo bērnu, pārklājot viņu ar dažādiem aizsargslāņiem. Mēs nogriežam sev piekļuvi pie nebeidzamā spēka, mīlestības un prieka avota.

Kāpēc svarīgi apzināties un uzturēt saikni ar savu iekšējo bērnu?

  • Iekšējais bērns nes emocionālo pieredzi, gan pozitīvu, gan traumatisku. Apzinoties šo, Tev ir iespēja atrast atbildes uz pagātnes traumām un sāpēm, kā arī ļaut tās dziedināt.
  • Iekšējais bērns ir radošuma un sapņu avots. Apzinoties šo, Tu paver durvis savam radošajam potenciālam un spējām piepildīt dzīvi ar jaunām idejām un sapņiem.
  • Iekšējais bērns ir neatņemama mūsu personības daļa. Apzinoties šo, Tu mācies pieņemt un mīlēt sevi tādu, kāda esi.
  • Bieži vien iekšējais bērns ir saistīts ar cilvēka patiesajām vērtībām, sapņiem un vajadzībām. Apzinoties šo, Tu kļūsi spējīgākā dzīvot saskaņā ar savu sirdi un piedzīvot dziļāku izpratni par to, kas Tevi patiesi padara laimīgu.

Praktiskajā seminārā “Iekšējais bērns – atrodi spēka avotu sevī” mēs veidojam drošu un saudzīgu vidi, lai Tu varētu iepazīties ar savu iekšējo bērnu. Šī unikālā satikšanās ne tikai dod dziļu personīgo pārveidi, bet arī palīdz ieraudzīt pasauli jaunās krāsās.

Piesakies semināram un ļaujies dziļai un atbrīvojošai pieredzei.

Līdzīgas nodarbības

Darbseminārs “Sasniedz savus mērķus”

20/01/2024 10:30

Seminārs “Minerāli tētim”

29/09/2023 10:30

Практический семинар “Внутренний ребенок – найди источник силы внутри себя”

24/02/2024 10:30

Grozs0
Grozs ir tukšs!
Atpakaļ uz mājaslapu
0